Haak & Jansen
Land Rover Range Rover Sport - Afbeelding 1
1 / 36

Over Dit Voertuig

Alle technologie in de Land Rover Range Rover Sport is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dankzij de achtcilinder motor en de automatische transmissie, is het autorijden snel en comfortabel. Perfecte rij-ervaring? Dat is voor een groot deel te danken aan het gemak en de eigenschappen van de luchtvering. Houdt u van een luxe uitstraling? Dan is het lederen interieur een heel aantrekkelijke extra! Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. U zult absoluut de luxe waarderen van de stoelverwarming, verwarmbare achterbank, en het verwarmbare stuur dat inbegrepen is in dit voertuig. Life is easy! In ieder geval met dit elektrisch bediende glazen panoramadak. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Bij de rijke uitrusting horen ook 20 inch lichtmetalen velgen, bi-xenon koplampen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, in delen neerklapbare achterbank, verwarmde ruitensproeiers en elektrisch bedienbare ramen voor.

Of u nu achteruit rijdt, parkeert of een smalle straat inslaat, de 360 graden camera op deze auto, mogelijk gemaakt door vier camera's, biedt een perfect beeld van uw omgeving. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. De luidsprekers van het high performance audiosysteem omringen u met een uitgebalanceerd geluid. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. De uitrusting van deze auto is met dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.

Zoals u mag verwachten van deze Land Rover Range Rover Sport is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.

We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?

Kilometerstand: 139.727
Bouwjaar: 2013
APK:

Vraagprijs: 19.995,- Euro Auto heeft gebruikersporen en word zonder garantie verkocht!
Verkocht

Land Rover Range Rover Sport

5.0 V8 Supercharged Platinum Panodak

€ 19.995

Marge-auto (geen BTW aftrekbaar)

Bekijk Lease Opties

Voertuiggegevens

Bouwjaar2013
KM-stand139.342 km
BrandstofBenzine
TransmissieAutomaat
Vermogen376 pk / 277 kW
Cilinder inhoud4999 cc
Aantal deuren5
CarrosserieSUV
Trekgewicht3500 kg
EnergielabelG